Головний зміст

Оповіщення

Саме ця цитата великого Кобзаря у сучасному житті нашої країни є актуальною як ніколи, у його творчості таїться вся суть незламності, нескореності синів та дочок неньки України.

Цього року минає 203-тя річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу. З метою вшанування пам’яті великого поета 9 березня у смт Недригайлів відбувся мітинг «Живе в народній пам’яті Тарас».

Щоб вшанувати пам’ять геніального поета до учасників урочистого зібрання звернулися заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Ігор Борисовський, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, голова Недригайлівської селищної ради Ігор Остапчук.

Зі  словами вдячності генію українського народу, цінності його творчості в сучасному вихованні молодого покоління звернулися вчитель української мови та літератури Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів Валентина Даниленко.

Завідувач музею-садиби Олекси Ющенка в селі Хоружівка Тетяна Ярмоленко розповіла присутнім про історичний зв'язок Тараса Григоровича з Сумщиною.